Prvně byl vztah mezi Tretornem a Swedish Open zaměřen na ATP turnaj SkiStar Swedish Open. V současné době se partnerství rozšířilo i na WTA turnaj Collector Swedish Open, poté co byl míč Tretorn testován vybranými hráčkami na turnaji v Miami a kde se Serena Williams vyjádřila velmi pozitivně ohledně míčů Tretorn. Serena opět navštíví letní turnaj v Bastadu a bude se snažit svůj triumf z roku 2013.

 
Turnaj SkiStar Swedish Open je hrán každý rok od roku 1948. V letech 2002-2013 byl tento turnaj hráči zvolen ATP World Tour 250 roku. Tento rok se turnaj bude hrát v termínu od 20 do 26.července a objeví se na něm hráči jako je David Ferrer, Tommy Robredo, David Goffin, Fernando Verdasco.
Turnaj Collector Swedish Open se začal hrát v roce 2009 v Bastadu a jedná se pouze o ženský turnaj. Byl zvolen nejlepším mezinárodním turnajem v letech 2012 a 2014. Tento rok se turnaj hraje v termínu od 13 do 19.července a zúčastní se jej hráčky jako je Serena Williams, Barbora Strýcová, Flavia Pennetta, Mona Barthel, Johanna Larsson, Sofia Arvidsson, Susanne Celic, Rebecca Peterson.
Oba tyto turnaje se budou hráč speciálními míči Tretorn Swedish Open. Jedná se o velmi kvalitní míč s TRI-TEC technologií a s kvalitní plstí, která je cenově konkurenceschopná.

img