Tento turnaj se hraje ve Vídni v termínu od 17. do 25.října 2015. S price money 2 324 045 Eur se Erste Bank Open 500 řadí mezi největší ATP světové turnaje konaných v Rakousku a pouze jediný má status ATP World Tour 500. 
Pro značku Tretorn bude v roce 2015 tento turnaj pátým ATP turnajem, kde je oficiálním dodavatelem míčů.
"Jsme rádi, že od tohoto roku se značka Tretorn stala oficiálním míčem Erste Bank Open 500. Značka má skvělou reputaci na mezinárodní úrovni. Vysoké číslo turnajů, které důvěřují značce Tretorn, svědčí o tom, jak respektovaná firma jsme", říká ředitel firmy Tretorn, Herwig Straka.
"Jsme pyšní na to, že jsme se připojili k Erste Bank Open 500, turnaji, který má dlouhodobou tradici na ATP tour a skvělou reputaci mezi hráči, tak i fanoušky". Jon Wallmark, obchodní manager firmy Tretorn.
Firma Tretorn byla založená v roce 1891 v Helsingborgu panem Henrym Dunkerem, jako továrna na výrobu gumových holínek. Dnes firma Tretorn nabízí sportovní a volnočasové produkty zahrnující holínky, oblečení do deště, volnočasovou obuv a tenisové míče. První tenisové míče byli vyrobeny v roce 1902 a dnes značka Tretorn nabízí nejširší a nejkompletnější řadu tenisových míčů v tomto průmyslu.