Nejvíce diváků se přišlo podívat na zápas Nicole Vaidišové, bohužel utkání nedopadlo příliš dobře pro českou reprezentantku a rozloučila se s turnajem již v prvním kole. Roli favoritek turnaje splnily první 3 nasazené hráčky Schiavone, Bammer a Benešová, čtvrtou semifinalistkou se stala Timea Bacsinszky, která postoupila do hlavní soutěže z kvalifikace.


V semifinále se tedy domácí Iveta Benešová postavila 3 zahraničním hráčkám, které shodně reprezentují značku Babolat. Schiavone (raketa Aeropro Drive), Bammer (Pure Drive GT), Bacsinszky (Pure Storm). V semifinále Iveta nezvládla začátek zápasu a přetože odvrátila několik mečbolů podlehla Bammer 0:6 5:7. Finále vynikající úrovně se tedy stalo záležitostí zahraničních tenistek a značky Babolat. Rakouská tenistka zvítězila nad sympatickou Italkou Schiavone 7:6 6:2 a při přebírání poháru vzala na dvorec i svou dceru.

 

Celkově se turnaj vydařil a i přes neůčast hvězd typu Zvonareva, Azarenka či Safina, které se zúčastnily v předchozích ročnících,  viděli diváci špičkový ženský tenis.

 

Těšíme se již na další ročník a věříme, že k ženám opět přibude mužský challenger, který dodá turnaji další divácké zážitky.  

 

 

 

OFICIÁLNÍM MÍČEM TURNAJE JE TRETORN SERIE+. ŠVÉDSKÁ FIRMA TRETORN OBLÉKLA I TURNAJOVÉ ROZHODČÍ.


imgimgimgimgimgimgimg